ПОСЛУГИ

Організація виконання капітального ремонту (КР), деповського ремонту (ДР) і поточного ремонту з відчепленням (ТР-2) на спеціалізованих вагоноремонтних підприємствах України, Білорусі та інших країн СНД.

Організація технічного діагностування вагонів на предмет продовження терміну служби з подальшим виконанням планового ремонту на території України.

Організація огляду та оформлення актів огляду технічного стану вантажних вагонів згідно діючих нормативних документів.

Контроль будівництва і приймання-передачі піввагонів від заводів-виробників (в тому числі, але не виключно: походження комплектуючих і історії номерних вузлів та деталей, установку литих деталей, деталей кузова, гальмівного та автозчіпного обладнання, необхідних антивандальних модернізацій відповідно до діючих стандартів і ін.).

Організація виконання підготовки вагонів під навантаження (ТР-1) на власній ремонтній базі або в умовах спеціалізованих вагоноремонтних підприємств.

Підготовка документів і організація внесення (зміна) даних по власним вантажним вагонам в АБД ПВ.

Організація візуального контролю комплектності та технічного стану деталей кузова, ходової частини, гальмівного та автозчіпного обладнання; виміру товщини гребенів і ободів колісних пар, фотофіксація вагонів, вузлів і деталей.

Перепис номерних деталей, фактично встановлених на вагоні (колісних пар, бокових рам, надресорних балок) із зазначенням заводських номерів, кодів заводів-виробників, років випуску тощо.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Перевірка номерних деталей (колісних пар, литих деталей візка, гальмівних приладів) на предмет приналежності до власника по базі ГІОЦ УЗ або ІОЦ ЖА

Організація виконання капітального ремонту колісних пар зі зміною елементів

Розробка і підготовка схем навантаження (НТУ) з подальшим погодженням і затвердженням в Регіональних філіях Укрзалізниці

Організація установки і подальшого спостереження GPS трекерів на вагонах і локомотивах

Надання інформаційних та аналітичних послуг з перевірки бази ГІОЦ УЗ в частині паспорта колісної пари, паспорта вагона